Pradžia

MAŽOJO ŠV. KRISTOFORO ŽYMUO – GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLOS MOKSLEIVIUI

MAŽOJO ŠV. KRISTOFORO ŽYMUO – GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLOS MOKSLEIVIUI
10
balandžio
2019

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus rotušėje jau ketvirtą kartą buvo pagerbti sostinės moksleiviai – geriausius rezultatus mokslo, kultūros ir meno, savanorystės bei kūno kultūros ir sporto srityse pasiekę jaunieji talentai. Šis garbingas apdovanojimas pirmą kartą įteiktas aukščiausius įvertinimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose pelniusiam ir aktyvią koncertinę veiklą vykdančiam Grigiškių meno mokyklos auklėtiniui Jonui Školnui.

Mažojo Šv. Kristoforo žymenys buvo įetikti vienuolikai išskirtinių moksleivių, kurie buvo pastebėti ir įvertinti dėl geriausių mokslo, nacionalinių ir tarptautinių konkursų bei olimpiadų rezultatų, aktyvios veiklos bei kitų aukštų pasiekimų.

Mažuosius Šv. Kristoforo žymenis jauniesiems talentams įteikė ir jaunuosius talentus sveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, pabrėžęs, kad Kristoforas – stiprus ir atsakingas, nešantis kūdikėlį per vandenis, net kai labai sunku.

Grigiškių meno mokyklos 4 klasės trimito specialybės moksleivis Jonas Školnas apdovanojimą iš mero rankų gavo atvykęs tiesiai iš Sankt Peterburgo, kuriame laimėjo pagrindinius prizus vykusiuose konkursuose. Grigiškių meno mokyklos auklėtinis apdovanojimą gavo už laimėjimus tarptautiniuose pučiamųjų instrumentų konkursuose ir aktyvią koncertinę veiklą.

Sveikiname Grigiškių miestą garsinantį jaunąjį talentą – trimitininką J. Školną ir jo mokytoją V. Školnyj – už neeilinius pasiekimus.