Pradžia

Pasiekimai

Mokinys
Šakos
Metai
 
Mindaugas Lisauskas
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liansbergytė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Darija Mėjutė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė: Šokiai

Tarptautinis festivalis-konkursas "Baltic Amber Jurmala 2019".

III vietos diplomas mergaičių šokių kolektyvui "LAŠELIAI".

Specialybė: Šokiai

Tarptautinis festivalis-konkursas "Baltic Amber Jurmala 2019".

III vietos diplomas mergaičių šokių kolektyvui "LAŠELIAI".

Mokytojas - Vilma Abrutytė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

XII tarptautinis muzikos ir dailės festivalis "Muzika-vaizduojamasis garsų pasaulis"

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis  "Rudens pop jazz 2018".

Nominacija už muzikalumą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis  "Rudens pop jazz 2018".

Diplomas už nuoširdų muzikavimą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Smiltė Bukauskaitė
Specialybė: Fortepijonas

VIII Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir ansamblių festivalis "Skambanti svajonė".

 

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Ignė Gudzinskaitė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Viltė Daunaravičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Agota Radzevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Nida Vileniškytė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ignė Gudzinskaitė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Viltė Daunaravičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Agota Radzevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Nida Vileniškytė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Erikas Baranovas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas "Skambinu su draugu".

Mokytojas - Lina Poškienė
Urtė Kajotaitė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas "Skambinu su draugu".

Mokytojas - Lina Poškienė
Goda Žemaitytė
Specialybė: Vokalas

IV Respublikinis lietuvių liaudies dainos  konkursas "Vai, žydėk, žydėk".

III vietos diplomas.

Goda Žemaitytė
Specialybė: Vokalas

IV Respublikinis lietuvių liaudies dainos  konkursas "Vai, žydėk, žydėk".

 

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Padėka už puikų mokinio paruošimą.

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Respublikinis pučiamųjų instrumentų solistų ir kamerinių ansamblių konkursas "AMABILE".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Vilius Karalevičius
Specialybė: Trombonas

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

 

Marek Petkevič
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio konkursas 2019.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Solfedžio

Padėka mokytojai Solveigai Bosaitei už mokinių paruošimą Respublikiniam solfedžio konkursui.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio konkursas 2019.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Šokis

Padėka mokytojai Laimai Urbonaitei-Elsbergienei.

Specialybė: Šokis

Laureato diplomas šokių kolektyvui už šokį "Mazurka".

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Vilniaus mero padėka Jonui Školnui už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

II vietos diplomas. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. Grand Prix. 

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. II vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. I vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis "Mokytojas ir mokinys"

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Specialybė: Muzikos istorija

Padėka mokytojai Eglei Sereičikienei už puikų mokinių paruošimą tarptautinei muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijai "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Kornelija Savickė
Specialybė: Muzikos istarija

Padėka Kornelijai Savickei už dalyvavimą tarptautinėje muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijoje "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Arnas Radzevičius
Specialybė: Muzikos istorija

Padėka Arnui Radzevičiui už dalyvavimą tarptautinėje muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijoje "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei už puikų  mokinių paruošimą.

Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka  Kornelijai Savickei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Anastasija Kirejeva
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Anastasijai Kirejevai už puikų ansamblinį muzikavimą.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Augustei Bareikaitei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Liepai Norkutei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Emilija Zubrytė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Emilijai Zubrytei už sėkmingą dalyvavimą.

Emilija Zubrytė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Emilijai Zubrytei už sėkmingą dalyvavimą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Augustei Bareikaitei už sėkmingą dalyvavimą.

Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Padėkos raštas mokytojai Rūtai Plančiunaitei-Zubrienei už nuoširdų kūrybinį darbą rengiant mokinius.

Aleksandr Michalevič
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Aleksandrui Michalevič už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Justinas Verikas
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Justinuyi Verikui už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Viktorija Bankauskaitė
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Viktorijai Bankauskaitei už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Anastasija Kirejeva
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Anastasijai Kirejevai už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka mokytojui Tomui Lukošiui už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Arūnė Banuškevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Arūnei Banuškevičiūtei už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Gabija Karalevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Gabijai Karalevičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Erikas Baranovas
Specialybė:

Diplomas Erikui Baranovui  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Monika Vidinevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas Monikai Vidinevičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Elzė Davidavičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas Elzei Davidavičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Neringa Mockevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Arūnei Banuškevičiūtei už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Solfedžio

Padėka Solveigai Bosaitei už puikų mokinių paruošimą II-ajam respublikiniam muzikos ir meno mokyklų festivaliui LINKSMASIS PRATIMĖLIS

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Edukacinio dailės projekto "Mano Lietuva 2016-2018", skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,

padėka Jonui Školnui ir mokytojui met. Vladimirui Školnui 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

IX Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas,

I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Liepai Norkutei

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Ūlai Novickei

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Augustei Bareikeitei

Emilija Liandsbergytė
Specialybė:

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis rudens Pop Jazz 2018, nominacija už geriausią popdžiazinio kūrinio atlikimą

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liandsbergytė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis rudens Pop Jazz 2018, nominacija už nuoširdų muzikavimą

Mokytojas - Rytas Lingė
Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Kornelija Savic
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  III vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Danielius Čudinas
Specialybė:

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkursas

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Domantas Jakubovskis
Specialybė:

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkurso laureatas

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „MAŽIEJI TALENTAI“.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Mindaugas Lisauskas
Specialybė: Klarnetas

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, III vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus