Buriame Grigiškių meno mokyklos komandą dalyvauti Vilniaus maratone 2024

30 kovo 2024

Tęsiama pasisekimo 2023-iaisiais sulaukusi Grigiškių meno mokyklos direktoriaus Romo Morkūno iniciatyva mokyklos bendruomenę suburti į gausiausią komandą ir drauge dalyvauti organizuojamame didžiausiame Lietuvoje bėgime – Vilniaus maratone, kuris šiemet vyks rugsėjo 8 d. Praėjusiais metais Vilniaus maratone Grigiškių meno mokyklą atstovavo 20 bėgikų: mokiniai, tėvai, mokytojai ir administracijos darbuotojai. Sudėjus visų komandos dalyvių nubėgtus kilometrus kartu, nubėgome net 127 kilometrus!

Dalinamės nuoroda iš praėjusio renginio su įamžintomis mūsų komandos akimirkomis ir emocijomis: https://www.facebook.com/GrigiskiuMenoMokykla/

Renginyje gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio kortelę, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su maratono nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu.

Registracija vyksta internetu: https://manobegimas.lt/event/57. Skiltyje „Klubas“ būtina įrašyti mokyklos pavadinimą: Grigiškių meno mokykla. Iki kovo 31 d. registracijos mokestis yra mažesnis, todėl raginame visus norinčius registruotis jau dabar! Užsiregistravę ir registracijos patvirtinimą adresu maratonas@gmm.lt atsiuntę dalyviai gaus unikalius ir išskirtinius mokyklos marškinėlius (siunčiant registracijos patvirtinimą, būtina įrašyti maratono dalyvio marškinėlių dydį). Šie marškinėliai simbolizuos, jog esame didelė, aktyvi ir sveika – judanti mokyklos bendruomenė.

Pabrėžiame, kad šia iniciatyva siekiame ne rezultato, o sportinio aktyvumo skatinimo ir bendruomeniškumo jausmo – komandinės dvasios puoselėjimo.

Registracijos pavyzdys:

Partneriai