Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais VII respublikiniame jaunųjų muzikantų konkurse „MUZIKA@-2026“!

26 gegužės 2026

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais VII respublikiniame jaunųjų muzikantų konkurse „MUZIKA@-2026“! Šį konkursą organizuoja Kauno 1-oji muzikos mokykla. Tai pirmasis Lietuvoje nuotolinis jaunųjų muzikantų konkursas, vykstantis nuo 2020 metų ir suburiantis talentingus muzikos bei meno mokyklų mokinius iš visos šalies.

Mūsų mokyklos mokiniai konkurse pelnė puikius įvertinimus skirtingose kategorijose:

Fortepijono kategorijoje:

  • Uma Šležaitė – II vieta

Mušamųjų instrumentų kategorijoje:

  • Jokūbas Rimavičius – I vieta
  • Markas Stankevičius – I vieta
  • Simonas Norkus – II vieta
  • Majus Simaška – I vieta
  • Aras Kurganas – I vieta

Mokinius konkursui parengė mokytojai Jovita Urbonienė ir Tomas Lukošius.

Sveikiname jaunuosius muzikantus ir jų mokytojus už talentą, atkaklų darbą bei puikius rezultatus! Linkime ir toliau drąsiai siekti muzikinių aukštumų bei garsinti mūsų mokyklos vardą visoje Lietuvoje.







Naudingos nuorodos