II vieta konkurse „Ežerų mūza 2026“

1 birželio 2026

Džiaugiamės galėdami pasveikinti mūsų jaunąjį pianistą Edgarą Simovičių, I tarptautiniame virtualiame muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkurse „Ežerų mūza 2026“ pelniusį II vietos laureato diplomą. Nuoširdžiai sveikiname jaunąjį atlikėją su šiuo gražiu pasiekimu!

Edgarą konkursui parengė mokytoja Eglė Staišiūnienė.







Naudingos nuorodos