KINO VAKARAS PO ATVIRU DANGUMI

4 birželio 2022

Dėmesio!!! Dėl numatomų prastų oro sąlygų renginys perkeliamas į birželio 4 d.!

Gegužės 21 d.* 21 val. Grigiškių bendruomenė „GRIJA“ šalia Vokės upės sutvarkytoje laisvalaikio teritorijoje organizuoja kino teatro seansą po atviru dangumi. Kino vakaro metu bus rodoma:

  • Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokyklos Dailės ugdymo programos mokinių sukurtų animacijos filmų premjeros. Kuratoriai – Grigiškių meno mokyklos    mokytojai Darius Jaruševičius ir Sandra Vydmontė;
  • Britų fantastinė drama „Paslaptingas sodas“ (The Secret Garden) (2020).

Dviejų metų laikotarpyje moksleivių kurtų dešimt animacinių filmų pristatys animacijos mokytojas, animacijos režisierius Darius Jaruševičius. Jo teigimu, Grigiškių bendruomenė turi didžiuotis moksleivių pasiekimais animacijos meno srityje ir kviečia drauge pasinerti į vaikų fantazijos pasaulį!

Animacijos pamokos Grigiškių meno mokykloje startavo 2018 m. ir sėkmingai vykdomos jau ketverius metus. Nuo 2020 m. moksleiviai kviečiami mokytis ir skaitmeninio meno subtilybių.

Kad pasisėdėjimas su draugais būtų išties patogus, pasiimkite savo kėdę, pledą, šiltai apsirenkite ir nepamirškite arbatos ir užkandžių!

*Esant blogoms oro sąlygoms, kino seanso data gali būti perkelta.

Partneriai