Meda Kalytytė pelnė aukščiausią įvertinimą – GRAND PRIX

25 gegužės 2026

VII respublikiniame virtualiame jaunųjų muzikantų konkurse „MUZIKA@-2026“, kurį organizavo Kauno 1-oji muzikos mokykla, mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Meda Kalytytė (mušamieji instrumentai) pelnė aukščiausią įvertinimą – GRAND PRIX!

Sveikiname Medą su nuostabiu pasirodymu ir puikiu rezultatu! Dėkojame mokytojui Andriui Balevičiui ir koncertmeisterei Nadeždai Lipai už profesionalų parengimą, atsidavimą ir įkvėpimą.

Linkime dar daugiau kūrybinių atradimų, sėkmės ir skambių pergalių ateityje!







Naudingos nuorodos