Pradžia

Aušra Guobienė

Specialybė: Mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: Fortepijonas

Muzika mūsų namuose ir mano sieloje skambėjo nuo pat kūdikystės, nes gimiau ir augau profesionalių muzikantų šeimoje.Tėvelių ir didelės, plačios, artimai bendraujančios giminės pavyzdys, kurioje profesionaliai muzikavo visi, skatino ir ugdė meilę muzikai. Labai anksti pradėjau muzikuoti, o mokytis  groti fortepijonu - nuo penkerių metų. 1984 m. baigiau M. K. Čiurlionio meno mokyklą, 1989 m. - Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kur įgijau fortepijono dėstytojos, koncertmeisterės, kamerinio ansamblio solistės kvalifikaciją. Fortepijono meno ir kitų paslapčių mane mokė nuostabi Mokytoja Birutė Karosienė,  garsūs, koncertuojantys atlikėjai ir dėstytojai-   Eduardas Oganesianas, Aldona Radvilaitė, Birutė Vainiūnaitė, Kornelija Kalinauskaitė, Kęstutis Grybauskas.

1986 m. pradėjau dirbti koncertmeistere ir fortepijono specialybės mokytoja Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje, kurioje dirbu ligi šiol. Esu mokytoja metodininkė, koncertmeisterė metodininkė. Mano mokiniai - įvairių respublikinių ir tarptautinių konkursų lauretai, diplomantai, koncertavę gražiausiose ir garsiausiose Vilniaus ir kitų miestų koncertinėse erdvėse - Nacionalinėje Filharmonijoje, Kongresų rūmuose, Vilniaus Rotušėje, Piano lt salėje, V. Kasiulio dailės muziejuje, Muzikos galerijoje,  Kauno M. K. Čiurlionio dailės galerijoje, Trakų pilies Didžiojoje menėje, St. Vainiūno namuose, M. K. Čiurlionio namuose, LMTA ir M.K.Čiurlionio nacionalinės menų gimnazijos salėse ir kt. Su savo mokiniais nuolat dalyvauju įvairiuose muzikiniuose tarptautiniuose  projektuose Jau esame pabuvoje Italijoje, Lenkijoje, Danijoje, Suomijoje. Kaip kolektyvų koncermeisterė koncertuoju ne tik mūsų šalies koncertinėse erdvėse, bet aplankyta nemaža šalių - Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Prancūzija, Vokietija,  Belgija, Suomija, Švedija, Olandija, Italija, Sakartvelo.

2018 m. sausio mėn. pradėjau dirbti jaukioje, savo gražias tradicijas puoselėjančioje  Grigiškių meno mokykloje. Tikiuosi, kad mano ilgametė pedagoginio darbo ir bendražmogiška patirtis bei žinios,   padės ugdyti mažuosius pianistus,   skiepys jų meilę menui, muzikai ir prisidės prie Grigiškių meno mokyklos tolesnio  augimo ir klestėjimo.

Pamokų tvarkraštis

 
1 pamoka
2 pamoka
3 pamoka
4 pamoka
5 pamoka
6 pamoka
7 pamoka
8 pamoka
9 pamoka
PIRMADIENIS
ANTRADIENIS
TREČIADIENIS
KETVIRTADIENIS
PENKTADIENIS
Šeštadienis
- mokytojas turi pamoką
laisvas laikas