Pradžia

Rūta Plančiūnaitė Zubrienė

Dėstomas dalykas: Fleitos mokytoja metodininkė, fleitų ansamblio vadovė

Esu Grigiškių meno mokyklos fleitos mokytoja. Pedagoge dirbu nuo 1995 m. Džiaugiuosi, kad mano mokiniai aktyviai dalyvauja koncertuose, festivaliuose, konkursuose: „Tautiniai akcentai muzikoje“ (3 vieta (Augustė Bareikaitė, Liepa Norkutė, Kornelija Savickė), „Fleitos kelionė“ diplomas už geriausią Lietuviškos pjesės atlikimą (Augustė Bareikaitė, Liepa Norkutė, Kornelija Savickė). 1997 m. Lietuvos Muzikos Akademijoje įgijau muzikos magistro kvalifikacinis laipsnį, orkestro solistės, pučiamųjų orkestro dirigentės, fleitos dėstytojos specializacijas. Ne tik mokytojauju, bet ir Valstybiniame pučiamųjų instrumentų orkestre „TRIMITAS“ esu fleitų grupės koncertmeisterė. Su šiuo kolektyvu dalyvaujame respublikiniuose ir užsienio šalių konkursuose bei festivaliuose, įvairiuose edukaciniuose projektuose. Mėgstu knygas, gamtą ir MUZIKĄ.

Pamokų tvarkraštis

 
1 pamoka
2 pamoka
3 pamoka
4 pamoka
5 pamoka
6 pamoka
7 pamoka
8 pamoka
9 pamoka
PIRMADIENIS
ANTRADIENIS
TREČIADIENIS
KETVIRTADIENIS
PENKTADIENIS
Šeštadienis
13.00 - 13.45 val.
13.00 - 13.45 val.
13.00 - 13.45 val.
13.50 - 14.35 val.
13.50 - 14.35 val.
13.50 - 14.35 val.
13.50 - 14.35 val.
14.40 - 15.25 val.
14.40 - 15.25 val.
14.40 - 15.25 val.
14.40 - 15.25 val.
15.30 - 16.15 val.
15.30 - 16.15 val.
15.30 - 16.15 val.
15.30 - 16.15 val.
16.20 - 17.05 val.
16.20 - 17.05 val.
16.20 - 17.05 val.
16.20 - 17.05 val.
17.10 - 17.55 val.
17.10 - 17.55 val.
17.10 - 17.55 val.
17.10 - 17.55 val.
18.00 - 18.45 val.
18.00 - 18.45 val.
18.00 - 18.45 val.
18.00 - 18.45 val.
18.50 - 19.35 val.
18.50 - 19.35 val.
18.50 - 19.35 val.
18.50 - 19.35 val.
- mokytojas turi pamoką
laisvas laikas

PASIEKIMAI

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Urtė Šlepikaitė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

II-asis tarptautinis konkursas "AMICITIA  SONANS".

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

II-asis tarptautinis konkursas "AMICITIA  SONANS".

Laureato diplomas II vieta.

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

V virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas MUZIKINĖ MAŽŲJŲ MOZAIKA.

Laureato diplomas.

 

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas II vieta

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Respublikinis virtualus pučiamųjų instrumentų konkursas „Amabile“.

Laureato diplomas I vieta.

 

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

Respublikinis virtualus pučiamųjų instrumentų konkursas Amabile

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mark Rothko“.

Laureato diplomas II vieta.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“.

II laipsnio diplomas.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis konkursas "World Art Games" (Ispanija).

Laureato diplomas I vieta.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis "online" konkursas-festivalis ''ALL COLOURS OF ART" (Italija).

Laureato diplomas I vieta.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos virtualus konkursas „ATLĖK, SAKALE“

Laureato diplomas 1 vieta

Klaudija Babič
Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita
Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei už meilę savo darbui, pagarbą mokiniui ir tikėjimą muzikos galia.

Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Padėka už puikų mokinio paruošimą.

Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei už puikų  mokinių paruošimą.

Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka  Kornelijai Savickei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Anastasija Kirejeva
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Anastasijai Kirejevai už puikų ansamblinį muzikavimą.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Augustei Bareikaitei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Liepai Norkutei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Emilija Zubrytė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Emilijai Zubrytei už sėkmingą dalyvavimą.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Augustei Bareikaitei už sėkmingą dalyvavimą.

Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Padėkos raštas mokytojai Rūtai Plančiunaitei-Zubrienei už nuoširdų kūrybinį darbą rengiant mokinius.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Liepai Norkutei

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Ūlai Novickei

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Augustei Bareikeitei

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Kornelija Savic
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Ūla Novickė
Specialybė:

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.