Rūta Plančiūnaitė-Zubrienė

Dėstomas dalykas: fleitos mokytoja metodininkė

Pamokų tvarkraštis

 
1 pamoka
2 pamoka
3 pamoka
4 pamoka
5 pamoka
6 pamoka
7 pamoka
8 pamoka
9 pamoka
PIRMADIENIS
ANTRADIENIS
TREČIADIENIS
KETVIRTADIENIS
PENKTADIENIS
Šeštadienisą
- mokytojas turi pamoką
laisvas laikas

PASIEKIMAI

Urtė Šlepikaitė
Specialybė:

III-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas „Vivat fleita 2024“

 

Laureato diplomas II vieta

Urtė Šlepikaitė
Specialybė:

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

 

Laureato diplomas I vieta

Liepa Mikilevičiūtė
Specialybė:

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

 

Nominacija už muzikalų kūrinio atlikimą

Patricija Poškaitė
Specialybė:

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

 

Laureato diplomas I vieta

Liepa Mikilevičiūtė
Specialybė:

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

 

Laureato diplomas I vieta

Urtė Šlepikaitė
Specialybė:

XIII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

 

Laureato diplomas I vieta

Urtė Šlepikaitė
Specialybė:

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

 

Laureato diplomas III vieta

Patricija Poškaitė
Specialybė:

Tarptautinis virtualus konkursas "Laudate pueri"

 

Laureato diplomas I vieta

Liepa Mikilevičiūtė
Specialybė:

Tarptautinis virtualus konkursas "Laudate pueri"

 

Laureato diplomas II vieta

Urtė Šlepikaitė
Specialybė:

XXX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

 

Laureato diplomas IV vieta

Patricija Poškaitė
Specialybė:

I-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas "Vivat fleita 2022"

 

Laureato diplomas GRAND PRIX

Ūla Novickė
Specialybė:

I-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas "Vivat fleita 2022"

 

Laureato diplomas I vieta

Ūla Novickė
Specialybė:

II-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Laudate pueri"

 

Laureto diplomas I vieta

Partneriai