Pradžia

AKIMIRKOS IŠ METODINĖS DIENOS

AKIMIRKOS IŠ METODINĖS DIENOS
15
gegužės
2019

Gegužės 15 d. Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių meno mokykla atverė duris muzikos (meno) mokyklų fortepijono dalyko mokytojams ir kvietė kartu praleisti metodinę dieną „Kurti – muzikuoti – (ne)klysti – džiaugtis“.

Tądien dalyviai ne tik susipažino su pristatomais naujais mokomaisiais – metodiniais leidiniais fortepijonui, bet ir išgirdo pačių autorių, patyrusių muzikų, profesorių skaitomus pranešimus.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas bei Karoliniškių muzikos mokyklos mokytojas Vytautas Barkauskas pristatė leidinį „Vitražas“ (pjesių rinkinys fortepijonui 2 ir 4 rankoms) ir mokinių saviraiškos skatinimą programine muzika fortepijono pamokoje.

Grigiškių meno mokyklos fortepijono vyr. mokytojas Giedrius Lingė pristatė savo leidinį „Rinktinės miniatiūros fortepijonui“ bei remiantis šia knyga skaitė pranešimą apie rankų pozicijos principus ir pedalizaciją.

Socialinių mokslų (edukologija) daktarė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorė ir Grigiškių meno mokyklos fortepijono mokytoja Jolanta Lasauskienė pristatė knygą „Būsimų muzikos mokytojų fortepijono įgūdžių taikymas pamokoje: edukaciniai aspektai“ bei dalinosi įžvalgomis apie pedagoginius ir interpretacinius fortepijono mokymo aspektus.

Dėkojame lektoriams už skirtą laiką, neįkainojamą informaciją ir įdomią diskusiją!