Pradžia

GMM MOKSLEIVIAI VYKSTA Į TARPTAUTINĮ ČEMPIONATĄ VOKIETIJOJE

GMM MOKSLEIVIAI VYKSTA Į TARPTAUTINĮ ČEMPIONATĄ VOKIETIJOJE
23
birželio
2019

Birželio 16-23 dienomis Viensėdyje vyko tradicinė Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro stovykla, prie kurios prisijungė ir 17 Grigiškių meno mokyklos (GMM) moksleivių. Stovyklos metu vyko pasirengimas š. m. birželio 28-30 dienomis vyksiančiam pučiamųjų orkestrų čempionatui Hohenstein-Ernstthal mieste Vokietijoje, kuriame pirmą kartą gros ir sostinę atstovaus jungtinis, dviejų Vilniaus meno mokyklų orkestras. Stovyklą vainikavo šeštadienį vykęs orkestro koncertas Viensėdyje, į kurį sugūžėjo ne tik tėvai, bet ir mokyklų mokytojai, muzikos mylėtojai.

Jungtinis Vilniaus Broniaus Jonušo ir Grigiškių meno mokyklų orkestras, meno vadovo, dirigento Rimanto Valančiausko ir moksleivių pavadintas „LT UNITED“, konkursui yra parengęs dešimt privalomų kūrinių, iš kurių atliekami bus tik trys, bei atskirą koncertinę programą.

Pakilia ir darbinga nuotaika gyvenantys moksleiviai pasirengę būsimam konkursui ir į kelionę išvyksta jau trečiadienį – birželio 26 d. Čempionatas vyks dvi dienas, trečiąją – nugalėtojų, laureatų koncertas. Konkurse dalyvaus orkestrai iš Čekijos, Ukrainos, Lenkijos ir žinoma – Vokietijos. Jungtinis orkestras pasirodys patys pirmieji, pirmąją čempionato dieną bei gros sekmadienį įvyksiančiame padėkos koncerte.

Su moksleiviais dirbo ir juos į kelionę lydės mokytojai metodininkai – GMM orkestro vadovai – Vladimir Šoch ir Vidmantas Riškus bei Vladimir Školnyj.

Linkime mokyklų moksleiviams ir vadovams kuo didžiausios sėkmės!