Pradžia

JUNGTINIS VILNIAUS MENO MOKYKLŲ ORKESTRAS – TARPTAUTINIO ČEMPIONATO PRIZININKAS

JUNGTINIS VILNIAUS MENO MOKYKLŲ ORKESTRAS – TARPTAUTINIO ČEMPIONATO PRIZININKAS
04
liepos
2019

Birželio 28-30 dienomis Vokietijoje vykusiame XV-ajame, tarptautiniame jaunimo pučiamųjų čempionate „Saxoniade“ Vilniaus miesto savivaldybės jungtinis Broniaus Jonušo ir Grigiškių meno mokyklų orkestras D kategorijoje pelnė III-ąją vietą.

Dvi dienas trukusiame čempionate  dalyvavo pučiamieji orkestrai iš Čekijos, Ukrainos, Lenkijos ir žinoma – Vokietijos. I-osios vietos laimėtojai – Vokietijos jaunimo „Hohenstein-Ernstthal“, II-osios – Čekijos „Harmonie Sternberk“ pučiamųjų instrumentų orkestrai.

Jungtinis, Vilniaus miestą atstovaujantis orkestras, pasipuošęs marškinėliais su Lietuvos herbu – Vyčiu, pasirodė patys pirmieji, pirmąją čempionato dieną bei grojo sekmadienį įvyksiančiame padėkos koncerte. Iš viso konkursui buvo parengę dešimt privalomų kūrinių, iš kurių atliekami buvo tik trys, bei atskirą koncertinę programą.

Su moksleiviais taip pat dirbo ir juos į kelionę lydėjo mokytojai metodininkai – GMM orkestro vadovai – Vladimir Šoch ir Vidmantas Riškus bei Vladimir Školnyj.

Dėkojame jauniesiems muzikantams bei jų vadovams už profesionalų mokyklų atstovavimą tarptautiniu mastu. Sveikiname su laimėjimu!