Pradžia

MENIŠKAS IR PRODUKTYVUS PASIRUOŠIMAS NAUJIEMS MOKSLO METAMS

MENIŠKAS IR PRODUKTYVUS PASIRUOŠIMAS NAUJIEMS MOKSLO METAMS
27
rugpjūčio
2019

Grigiškių meno mokyklos kolektyvas, po gana ilgų ir reikalingų vasaros atostogų, naujiems mokslo metams pradėjo ruoštis kiek netradiciškai, tačiau itin prasmingai ir meniškai.

Darbinis posėdis pedagogams buvo pradėtas nuo apsilankymo įspūdingame ir abejingų nepalikusiame Kazio Varnelio muziejuje Vilniuje. Mokytojai turėjo progą susipažinti su konstruktyvia, minimalizmo ir optinio meno elementais pripildyta Lietuvos ir išeivijos dailininko kūryba bei pasisemti naujų idėjų.

Po apsilankymo muziejuje, vykusio posėdžio metu buvo aptarti 2019-2020 mokslo metai, kurie nusimato kaip niekada produtyvūs ir kupini gražių tęstinių bei naujų projektų. Planuojami iškilmingi koncertai Kotrynos banyčioje, Rusų dramos teatre, Trakų pilyje, tarptautiniai festivaliai, dalyvavimas Lietuvos moksleivių dainų šventėje.

Grigiškių meno mokykla jungiasi su Trakų muzikos bendruomene ir 2020 metais taps neatskiriama „Trakai – Kultūros sostinė“ dalimi ir jau yra numatę gražų bendradarbiavimą su Savivaldybe ir Trakų meno mokykla. Šio bendradarbiavimo vaisius – planuojamas išskirtinis projektas „PapaJAZZ“ gražiausioje miesto, Trakų meno mokyklos salėje.

Naujų mokslo metų naujiena – Grigiškių meno mokyklos kieme įrengta rudens terasa, kurioje ne tik vyks iškilmingas naujų mokslo metų koncertas rugsėjo 3-ąją dieną, bet ir reguliarūs koncertai rugsėjo mėnesį. Terasoje skambės GMM mokinių ir mokytojų, kviestinių svečių koncertai ir bei kiti pasirodymai.

Posėdžio metu taip pat buvo nuspręsta, kad gabiausiems GMM moksleiviams bus skiriamos net trys specialybės pamokos!

Šia gražia nata, laukiame į mokyklą sugrįžtančių moksleivių, pirmokų ir esame pasirengę naujiems iššūkiams ir nepakartojamiems mokslo metams!