Pradžia

MOKSLO METUS UŽBAIGIAME INFORMATYVIAI – KVIEČIAME Į METODINĘ DIENĄ

MOKSLO METUS UŽBAIGIAME INFORMATYVIAI – KVIEČIAME Į METODINĘ DIENĄ
05
birželio
2019

2019 m. birželio 17 d. (pirmadienį) 13 val. Grigiškių meno mokykla organizuoja ir kviečia – muzikos (meno) mokyklų vadovus, mokytojus – į baigiamąjį mokslo metų seminarą – metodinę dieną – „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo galia kuriant prasmingą mokymą(si)“. Naujosios kartos lektorės dinamiškai apžvelgs šiuolaikinio mokinio gyvenimo tendencijas, pokyčius ir jų įtaką klasikiniam vaikų ugdymui bei kitas aktualias temas.

Metodinės dienos lektorės – socialinių mokslų tyrėja, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos narė, European education research association narė, UNESCO Šiaulių skyriaus premijos laureatė, tarptautinių edukacinių projektų bendraautorė ir vadovė, pedagogė – dr. Asta Volbikienė (Norvegija) bei Jurgita Bubnienė (Lietuva) – inovatyvių ugdymo strategijų specialistė, šveicarų prekės ženklo Rossmax vardo atstovė Lietuvoje, lyderystės ir verslo lektorė, pedagogė.

Išskirtiniame metodinės dienos seminare bus analizuojama:

  • mokinių vertinimo prigimtis, jos poveikis šiuolaikinei mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo sampratai, mokymosi prasmingumo suvokimui;
  • mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tipų įvairovė, tradiciniai ir alternatyvieji vertinimo būdai;
  • vaikų, mokytojų ir tėvų patirtys mokinių vertinimo kontekste;
  • galimybės „restartuoti“ vertinimo sistemą micro lygmeniu pedagoginėje praktikoje išliekant sėkmingu mokytoju.

Grigiškių meno mokyklos direktorė Kristina Ulevičiūtė džiaugiasi, kad mokykloje organizuojami metodiniai seminarai pritraukia vis daugiau mokytojų, jog jiems yra sudaromos galimybės ne tik tobulėti, neatsilikti nuo naujovių, bet ir tarpusavyje pabendrauti, apsikeisti informacija, turima patirtimi. „Šiuos mokslo metus norime vainikuoti prasmingai ir svarbiausia – drauge su kitų mokyklų mokytojais. Naujosios kartos lektorės įdomiai ir vaizdingai perteiks aktualią informaciją, sudomins ir tikrai nepaliks abejingų“, - kalbėjo direktorė.

Pusdienį truksiančios metodinės dienos dalyviams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Simbolinis dalyvio mokestis – 2 eurai.