Pradžia

SKELBIAME PAPILDOMĄ MOKINIŲ PRIĖMIMĄ Į GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLĄ 2021-2022 MOKSLO METAMS!

SKELBIAME PAPILDOMĄ MOKINIŲ PRIĖMIMĄ Į GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLĄ 2021-2022 MOKSLO METAMS!
30
rugpjūčio
2021

Pasaulinio garso menininkas Mstislavas Rostropovičius yra sakęs, kad meninis išsilavinimas dar niekam gyvenime nepakenkė, net jei žmogus vėliau tapo verslininku ar vairuotoju. Išgyvenimai, kurių suteikia menas, daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais.

GERIAUSIA INVESTICIJA Į VAIKĄ – PER MENĄ: SKELBIAMAS PAPILDOMAS MOKSLEIVIŲ PRIĖMIMAS Į GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLĄ 2021-2022 MOKSLO METAMS

Šiuolaikiška, tačiau tuo pačiu ir gilias meninio ugdymo tradicijas puoselėjanti Grigiškių meno mokykla skelbia priėmimą ir kviečia vaikus (nuo 5 metų) bei suaugusiuosius rinktis patinkančią meno sritį – mokytis muzikos, vizualiųjų menų ar šokio.

GMM išsiskiria profesionalia ugdymo kokybe, įdomiais ir įtraukiančiais projektais, šiuolaikiškomis meninio ugdymo programomis bei garsėja savo moksleiviais – nacionalinių, tarptautinių konkursų laureatais. Mokykla siekia, kad moksleiviai savo talentu bei įgytomis žiniomis dalintųsi ne tik mokyklos ribose, bet ir už jų – didžiausiose Lietuvos scenose, populiariose ir lankytojų pamėgtose meno erdvėse. Tad kviečiame dalyvauti mokinių priėmime, kuris vyks rugsėjo 3 ir 7 dienomis 16.00-19.00 val. GMM 1 salėje (Pašto g. 10, Grigiškės) ir leistis į nepamirštamą kelionę po meno pasaulį!

SUSIPAŽINKITE SU GRIGIŠKIŲ MENO MOKYKLA (VIDEO) 

  • Muzikos ugdymo programos: chorinis dainavimas - fortepijonas, akordeonas, smuikas, gitara, vokalas, pučiamieji arba mušamieji muzikos instrumentai. Mokykloje yra sudarytos galimybės mokytis ir suaugusiesiems.

  • Vizualiųjų menų programa pritraukia vis daugiau moksleivių, kadangi mokykla kviečia mokytis ne tik skulptūros, tapybos, grafikos, piešimo, kompozicijos, dailės istorijos dalykų, bet ir vis populiarėjančių animacijos bei skaitmeninio meno subtilybių.

  • Šokio ugdymo programoje vaikai išmoksta klasikinių, lietuvių liaudies, pasaulio tautų bei itin pamėgtų – šiuolaikinių šokių.

  • Ankstyvojo muzikos ugdymo programa orientuota į 5-6 metų vaikus. Šioje ugdymo programoje vykdomi ritmikos ir šokio arba pasirenkamo instrumento (fortepijono arba fleitos) užsiėmimai.

  • Meno mėgėjų ugdymo programoje mokoma vokalo, gitaros, mušamųjų instrumentų bei animacijos subtilybių. Šią programą gali rinktis ir vaikai nuo 12 metų.

Norintys mokytis gali registruotis ir internetu, vos per keletą minučių užpildant šią anketą.

Laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos telefonu 8 5 243 2557