Pasiekimai

Mokinys
Šakos
Metai
 

2024

Ieva Kasparavičiūtė

XV nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „MANO NATA 2024“

Laureato diplomas

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Ratmir Kasperovich

III-asis tarptautinis solistų instrumentalistų konkursas „M. K. Čiurlionio muzikos spalvos“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Uma Šležaitė

III-asis tarptautinis solistų instrumentalistų konkursas „M. K. Čiurlionio muzikos spalvos“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Daniel Hugo Petkevič

IX tarptautinis jaunųjų trimitininkų konkursas ,,Maly Trebach W Trabkach Wielkich’’

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Ignas Sargūnas

Tarptautinis muzikos konkursas „Laikas muzikai - 2024“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Rokas Sargūnas

Tarptautinis muzikos konkursas „Laikas muzikai - 2024“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Ieva Kasparavičiūtė

Tarptautinis muzikos konkursas „Laikas muzikai - 2024“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui 2024“

Laureato diplomas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Urtė Šlepikaitė

III-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas „Vivat fleita 2024“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Jonas Školnas

Tarptautinis konkursas „Trumpet talents“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Laurynas Lapė
Koncertmeisteris - Nadežda Lipa
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis konkursas „Trumpet talents“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Aleksandras Politika
Danielius Čudinas
Karolis Tomaševičius
Matas Kasparavičius
Renat Baturin

V-asis Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas

Diplomas

Mokytojas - Romas Morkūnas
Urtė Šlepikaitė

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Liepa Mikilevičiūtė

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

Nominacija už muzikalų kūrinio atlikimą

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Patricija Poškaitė

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Liepa Mikilevičiūtė

IV-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų sakralinės muzikos nuotolinis konkursas „Laudate pueri“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Adelė Purakevičiūtė
Liepa Cijūnaitytė
Nedas Voroneckas

Tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas

Diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
2-3 klasės šokėjai

XI – asis respublikinis vaikų ir jaunimo modernaus šokio festivalis – konkursas „Judančios spalvos“

„Drąsiausio kolektyvo“ nominacija

Mokytojas - Laima Urbonaitė-Elzbergienė ir Alina Anglickienė
1 klasės šokėjai

XI – asis respublikinis vaikų ir jaunimo modernaus šokio festivalis – konkursas „Judančios spalvos“

„Gražiausio įvaizdžio“ nominacija

Mokytojas - Laima Urbonaitė-Elzbergienė ir Alina Anglickienė
Sofija Politikė

Tarptautinis nuotolinis konkursas „American edition“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Agota Radzevičiūtė

Tarptautinis nuotolinis konkursas ,,Wind Stars 2024”

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Uma Šležaitė

Respublikinis konkursas „Naujieji atradimai“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis nuotolinis konkursas ,,Wind Stars 2024”

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Majus Simaška

Tarptautinis nuotolinis konkursas ,,Wind Stars 2024”

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Ratmir Kasperovich

Tarptautinis nuotolinis konkursas „American edition“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Majus Simaška

II respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Aras Kurganas

II respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis konkursas „Baltic fest“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Donatas Murauskas

Tarptautinis konkursas „Baltic fest“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Oskar Mirončik

Tarptautinis konkursas „Baltic fest“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Veronika Kalachyeva

Tarptautinis konkursas „Baltic fest“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Donatas Murauskas

XIII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Daniel Hugo Petkevič

XIII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisteris - Larina Anpilova
Urtė Šlepikaitė

XIII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Agota Radzevičiūtė

XIII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų festivalis-konkursas

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Vilius Daunoravičius

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

Laureato diplomas

Mokytojas - Sigitas Gumuliauskas
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Kasparas Bekišas

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Sigitas Gumuliauskas
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Martynas Juodvalkis

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Sigitas Gumuliauskas
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Arnas Šmigelskas

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Sigitas Gumuliauskas
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Urtė Šlepikaitė

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2024“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Adelė Purakevičiūtė

Tarptautinis virtualus konkursas „Christmas Miracle“

Laureato diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Urtė Grinaveckaitė

VI Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“

Diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Liepa Cijūnaitytė

VI Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“

Laureato diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Darija Mėjutė ir Elena Valytė

Tarptautinis nuotolinis konkursas „WORLD ART GAMES“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė ir Rytas Lingė
Ratmir Kasperovich

Tarptautinis nuotolinis konkursas „AMERICAN EDITION“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Matas Kasparavičius

IV respublikinis akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas
Aleksandras Politika

IV respublikinis akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas

2023

Darija Mėjutė
Paulius Norbutas
Ratmir Kasperovich

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens Pop-Jazz 2023“

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rytas Lingė
Darija Mėjutė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens Pop-Jazz 2023“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Rytas Lingė
Deividas Lukas Karneckas

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens Pop-Jazz 2023“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Rytas Lingė
Majus Simaška

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas "Ritmas kitaip"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Aras Kurganas

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas "Ritmas kitaip"

Grand Prix

Mokytojas - Tomas Lukošius
Anastasija Kirejeva

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas "Ritmas kitaip"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Paulius Norbutas

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas "Ritmas kitaip"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Mušamųjų instrumentų ansamblis

VIII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas "Ritmas kitaip"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Darija Mėjutė ir Elena Valytė

Tarptautinis virtualus festivalis-konkursas “Under the Hot UAE Sun"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Aleksandras Politika ir Sofija Politikė

Lietuvos akordeonistų konkursas "Vilnius 2023"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas
Agota Radzevičiūtė

Tarptautinis virtualus konkursas "Laudate pueri"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus
Patricija Poškaitė

Tarptautinis virtualus konkursas "Laudate pueri"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Koncertmeisteris - Laura Riškuvienė
Liepa Mikilevičiūtė

Tarptautinis virtualus konkursas "Laudate pueri"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Karolina Matulevičiūtė

Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas "Žvaigždutės Lietuvai"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vera Pavlovskaja
Ieva Kasparavičiūtė

Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas "Skambioji klaviatūra"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Smiltė Bukauskaitė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Uma Šležaitė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Majus Simaška

XXX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Augustas Permiakovas

XXX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Vladimir Šoch
Kristup Kasperovič

XXX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus
Urtė Šlepikaitė

XXX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas

Laureato diplomas IV vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Ernestas Zabelskis

II respublikinis dailės darbų konkursas "Garsų pasaulis"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Nijolė Jodkienė
Karolina Matulevičiūtė

V Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursas "Cantabile 2023"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vera Pavlovskaja
Smiltė Bukauskaitė

II respublikinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas "Pasaulis muzikos vaizdais"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Hanna Leščinska

II respublikinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas "Pasaulis muzikos vaizdais"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Aušra Kanišauskaitė
Uma Šležaitė

II respublikinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas "Pasaulis muzikos vaizdais"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Erikas Baranovas

XX Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas "Etiudas ir ne tik"

Laureato diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Sofija Turčinskaja

XX Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas "Etiudas ir ne tik"

Laureato diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Agota Radzevičiūtė

I tarptautinis nuotolinis konkursas „American Music Stars“

Laureato diplomas I vieta

Urtė Kajotaitė ir Neringa Mockevičiūtė

XXII-asis Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas "Skambinu su draugu"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Marija Ivaškevičiūtė
Hanna Leščinska

II respublikinis pianistų solistų ir ansamblių konkursas ,,AMŽINYBE ALSUOJANTI MUZIKA"

Diplomas

Mokytojas - Aušra Kanišauskaitė
Rokas Sargūnas

II respublikinis pianistų solistų ir ansamblių konkursas ,,AMŽINYBE ALSUOJANTI MUZIKA"

Diplomas

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Ieva Kasparavičiūtė

II respublikinis pianistų solistų ir ansamblių konkursas ,,AMŽINYBE ALSUOJANTI MUZIKA"

Laureato diplomas

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Uma Šležaitė

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzika @“

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė

2022

Darija Mėjutė ir Elena Valytė

Tarptautinis virtualus festivalis - konkursas “Paints Of Israel Sun”

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Rafal Antoni Ivaško

Nuotolinis festivalis - konkursas "Strellas Brillantes"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Marija Ivaškevičiūtė
Agnieška Valantavičiūtė

VIII tarptautinis festivalis "My Cinema 2022"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Darius Jaruševičius
Sofija Turčinskaja

Tarptautinis virtualus konkursas “Piano Forte”

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Lina Poškienė
Elena Valytė ir Emilis Semėnas

Tarptautinis virtualus konkursas - festivalis “Welcome To Canada”

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Darija Mėjutė

VI Vilniaus tarptautinis jaunimo muzikos konkursas "Premio Scarlatti"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Rytas Lingė
Elena Valytė ir Emilis Semėnas

Tarptautinis virtualus konkursas - festivalis "Art Carnival In Monaco 2022"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rita Kryževičienė
Ieva Kasparavičiūtė

Tarptautinis konkursas "Olimpo Musicale 2022"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Ieva Kasparavičiūtė

XVIII nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas "Mano nata"

Laureato diplomas

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Michail Golovenkov

Tarptautinis konkursas "World Music Festival 2022"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus
Patricija Poškaitė

I-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas "Vivat fleita 2022"

Laureato diplomas GRAND PRIX

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Ūla Novickė

I-asis respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas "Vivat fleita 2022"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Majus Simaška

I-asis respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Aras Kurganas

I-asis respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Uma Šležaitė

etuvos fortepijono muzikos konkursas-festivalis "Žvėrelių karnavalas"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Aras Kurganas

Respublikinis konkursas "In corpore"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Majus Simaška

Respublikinis konkursas "In corpore"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Tomas Lukošius
Aleksandras Politika

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas
Uma Šležaitė

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis konkursas "Golden World 2022" Praha

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas

Tarptautinis konkursas "Golden World 2022" Praha

Laureato diplomas, II veita

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Aleksandras Politika

IV Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas

Laureato diplomas

Mokytojas - Romas Morkūnas
Ūla Novickė

II-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Laudate pueri"

Laureto diplomas I vieta

Mokytojas - Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Elena Valytė

Tarptautinis virtualus festivalis-konkursas “Art Marathon In Germany”

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Jolanta Lasauskienė
Daniel Hugo Petkevič

II virtualus tarptautinis jaunųjų pūtikų konkursas "Wind Stars 2022"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Erikas Baranovas

I virtualus respublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas "Žavingoji pjesė"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Lina Poškienė
Jefim Romančik

Tarptautinis konkursas "Valencia art fest 2022"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Lina Poškienė
Ieva Kasparavičiūtė

XIX Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas "Etiudas ir ne tik"

Diplomas

Mokytojas - Eglė Staišiūnienė
Gabriela Klimaitytė

XIX Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas "Etiudas ir ne tik"

Diplomas

Mokytojas - Marija Ivaškevičiūtė
Erikas Baranovas

XIX Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas "Etiudas ir ne tik"

Laureato diplomas

Mokytojas - Lina Poškienė
Uma Šležaitė

X respublikinis muzikos ir meno mokyklų konkursas "Žiemos pasaka"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Daniel Hugo Petkevič ir Donatas Murauskas

Tarptautinis virtualus konkursas "Winter Story 2022"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič

Tarptautinis virtualus konkursas "Winter Story 2022"

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas

Tarptautinis virtualus konkursas "Winter Story 2022"

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič

XI tarptautinis Eugenijo Savino vardo trimitininkų džiazo konkursas

Laureato diplomas II vieta

Mokytojas - Vladimir Šoch
Urtė Kajotaitė

Tarptautinis konkursas "World art games"

Laureato diplomas I vieta

Mokytojas - Marija Ivaškevičiūtė
Partneriai