PRISIDĖKITE PRIE MŪSŲ VEIKLOS SKIRDAMI SAVO 1,2 % GPM DALĮ

5 balandžio 2022
PUOSELĖKIME MENINĘ VAIKŲ APLINKĄ DRAUGE – PRISIDĖKIME PRIE UGDYMO GERINIMO SKIRIANT 1,2 % GPM DALĮ!
Grigiškių meno mokykla džiaugiasi ir dėkoja kiekvienam, prisidedančiam prie mokyklos vertingų idėjų įgyvendinimo skiriant gyventojo pajamų mokesčio dalį.
Praeitąmet iš surinktos paramos buvo įsigyta didžiulė lauko palapinė, kuri tapo nepamainoma susitikimų, stovyklų ir kitų renginių vieta ypač karantino metu, kadangi meninis ugdymas vyko ne per kompiuterio ekraną, o susitikus.
Už šiųmetinę GMP dalį planuojama restauruoti turimą, tačiau netinkamos būklės koncertinį fortepijoną „Estonia“, kuris yra labai svarbus koncertų galimybėms ir kokybei užtikrinti. Taip pat suteikta parama pagelbėtų įsigyti kitus reikalingus instrumentus, atlikti GMM II patalpų Kovo 11-osios gatvėje klasių, koridorių remontą. Svarbu pabrėžti, kad antrosios mokyklos patalpos tapo reikšmingu ugdymo, bendruomenės susibūrimų židiniu, todėl visomis išgalėmis siekiama užtikrinti saugią ir pilnavertišką mokymosi aplinką. Šis GMM mecenavimas labai svarbus vaikų ir bendruomenės aplinkos gerinimui, vertingų sumanymų bei idėjų realizavimui.
Paramą skirti galima iki 2022 m. gegužės 2 d. per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Gyventojams yra sudarytos galimybės skirti savo pajamų mokesčių dalį keleriems metams, tačiau GMM bendruomenė būtų dėkinga už tėvų, mokyklos draugų prisidėjimą GPM procentu ir už vienerius, 2022-uosius metus.
Partneriai