MIUZIKLAS „Pelėdžiukas”

7 birželio 2022 Grigiškių kultūros centras (Vilniaus g. 12, Grigiškės) 18:00

MIUZIKLO „PELĖDŽIUKAS“ PREMJERA: SCENOJE PASIRODYS VIRŠ 250 ATLIKĖJŲ.

Grigiškių meno mokykla vykdydama aktyvią meninę, koncertinę veiklą ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje, nuolat ieško įvairių formų interaktyvesniam moksleivių meniniam ugdymui, užimtumui bei bendruomenės telkimui.

Tad jau birželio 7 d. 18 val. Grigiškių meno mokyklos mokinių kolektyvai ir solistai,  Grigiškių bendruomenei  pristatys dar prieš metus pradėtą rengti, išskirtinį mokslo metų pabaigai skirtą šventinį renginį – miuziklą „Pelėdžiukas“. Pasaulinė miuziklo premjera vyks Grigiškių kultūros centre (Vilniaus g. 12).

Miuziklas „Pelėdžiukas“ tai pirmasis Grigiškių meno mokyklos mokytojų – E. Staišiūnienės, M. Zigmanto ir G. Lingės – sukurtas muzikinis spektaklis, pastatytas pagal Mariaus Marcinkevičiaus eiliuotą pasakėlę „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“. Miuzikle darniai susilieja muzika, šokis, vizualieji menai.

Bendram projektui pritarė ir scenoje pasirodys ne tik Grigiškių meno mokyklos moksleiviai ir mokytojai, bet ir socialiniai partneriai – Vilniaus Karoliniškių meno mokyklos jaunių choras „Cantica“. Iš viso scenoje pasirodys virš 250 moksleivių ir mokytojų.

Kviečiame dalyvauti!

Kviečiame stebėti miuziklo tiesioginę transliaciją, atidarius šią nuorodą:
https://www.youtube.com/channel/UCsPmmVS2DwIFOmepYhWmSWQ
Partneriai