3
birželio
2026
Grigiškių meno mokyklos Galerija (Kovo 11-osios g. 33A, Grigiškės)
16:00
Kviečiame į Grigiškių meno mokyklos jauniausiųjų mokinių tapybos parodos „Mokytojai“ atidarymą, kuris vyks š m. birželio 3 d. 16 val. Grigiškių meno mokyklos Galerijoje (Kovo 11-osios g. 33A, Grigiškės).
Dailės ugdymo programos pirmų–antrų klasių mažieji tapytojai spontaniškai ir nuoširdžiai įamžino savo mokytojus kūrybiniuose darbuose. Ši paroda atskleidžia, kaip jauniausi mokiniai mato suaugusiuosius – per emociją, spalvą ir asmeninį santykį. Mokytojų portretuose atsispindi įvairios nuotaikos: šiluma, susikaupimas, žaismingumas ir kasdienis artumas. Vaikai drąsiai eksperimentuoja su spalvomis, formomis ir potėpiais, nesiekdami akademinio tikslumo, tačiau perteikdami tikrą įspūdį. Šiuose darbuose mokytojai atsiskleidžia ne tik kaip ugdytojai, bet ir kaip gyvi, jautrūs žmonės. Kūrybinis procesas tapo ir pažinimo forma, leidusia vaikams gilintis į spalvų pasaulį bei ugdyti saviraišką. Paroda kviečia žiūrovus pažvelgti į mokytojus vaikų akimis – atvirai, jautriai ir be išankstinių nuostatų.
Paroda bus eksponuojama iki 2026 m. birželio 17 d.
Parodos kuratorius – Darius Jaruševičius.