XVI tarptautinis programinės pjesės festivalis „Muzika – vaizduojamasis garsų pasaulis: maistas ir gėrimai“

21 kovo 2024 Grigiškių meno mokykla (Pašto g. 10, Grigiškės) 15:00

Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokykloje šiandien jau šešioliktąjį kartą šurmuliuos festivalio „Muzika – vaizduojamasis garsų pasaulis“ dalyviai, mokytojai ir klausytojai. Šiais metais pasirinkę „Maisto ir gėrimų“ temą, labai džiaugiamės sulaukę tokio didelio susidomėjimo festivaliu! Pasirodo, kad muzikoje maisto ir gėrimų tema yra ne tokia jau ir reta! Tad festivalyje skambės net keturi koncertai – trys mokyklos salėje ir vienas – virtualioje erdvėje. Koncertų „meniu“ įvairuoja nuo bulvyčių fri, vištienos file, cukranendrės bliuzo iki arbatos puodelio, šaukštelio cukraus, braškinio kokteilio ir kitų skanėstų. Apie juos visus mums muzikos garsais ir vizualiųjų menų spalvomis „pasakos“ 111 festivalio dalyvių koncertuose ir 86 virtualaus koncerto dalyviai iš Vokietijos, Lenkijos ir pačių įvairiausių Lietuvos miestų.

Šiais metais Grigiškių meno mokyklos Dailės ugdymo programos mokiniai festivalyje skambėsiantiems muzikos kūriniams sukūrė dviejų tipų vizualizacijas: koliažus-aplikacijas ir PhotoShop programa sukurtus skaitmeninius darbus. Koliažai-aplikacijos buvo kuriamos iš  šiuolaikiškų reklamos medžiagų. Iš  dalies šią užduotį įkvėpė modernisto tapytojo Henri Matisse’o (1869–1954) vėlyvosios aplikacijos. Kaip žinia, XX a. antroje pusėje koliažas tapo Naujojo Realizmo ir Pop meno raiškos priemonėmis.

Tad skelbiame XVI tarptautinio virtualaus programinės pjesės festivalio „Muzika – vaizduojamasis garsų pasaulis: maistas ir gėrimai“ atidarymą!

Koncertų programėlė yra čia

Virtualaus koncerto programėlė yra čia

Virtualų „Maisto ir gėrimų“ koncertą kviečiame žiūrėti paspaudus šią nuorodą

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems festivalio atlikėjams, mokytojams ir koncertmeisteriams. Jūsų visų dėka šis festivalis kasmet būna įdomus, gaivus ir vis kitoks! Virtualaus koncerto dalyvių padėkos raštus galite atsisiųsti šioje google disko nuorodoje

 

Partneriai