Š. m. balandžio 14 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose vyko IX respublikinis muzikos ir meno mokyklų solistų ir kamerinių ansamblių senovinės muzikos festivalis.
Didžiuojamės ir sveikiname puikiai pasirodžiusius mokinius – Smiltę Bukauskaitę (mokytoja J. Urbonienė), Matą Kasparavičių (mokytojas R. Morkūnas), Dominyką Borį ir Armandą Stanaitį (mokytojas M. Sabaliauskas).
Ačiū organizatoriams už galimybę muzikuoti ypatingoje autentiškoje erdvėje.
Nuotraukos – Eduardo Jaroševičiaus.