Šokio ugdymo programa

Šokis prasideda ten, kur pasibaigia žodžiai.

Grigiškių meno mokyklos Šokio ugdymo programa vykdoma nuo 2000 m. Šią ugdymo programą pasirinkę mokiniai lanko baleto, lietuvių liaudies šokio, sceninio šokio ansamblio, šokio istorijos pamokas, mokosi improvizuoti ir komponuoti šokius. Nuo 2022 m. šokio ugdymo programos trukmė – 7 metai.

Šokio metodinėje grupėje dirba savo darbą mylinčios mokytojos – tai Šokio metodinės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė Laima Urbonaitė-Elzbergienė ir valstybinio dainų ir šokių ansamblių „Lietuva“ šokėja Alina Anglickienė. Šių puikių mokytojų vedini mokiniai tobulina gebėjimą plastiškai išreikšti kompozicijas judesiu, išmoksta Lietuvos ir kitų pasaulio tautų šokių žingsnelius, stiprina pasitikėjimą savimi ir patiria džiaugsmą, šokdami scenoje.

Šokio metodinės grupės mokytojos pavasario laikotarpiu organizuoja tarpmokyklinius Šokio koncertus, kartu su mokiniais vyksta į Šokio festivalius, vykstančius įvairiuose Lietuvos miestuose.

Grigiškių meno mokyklos Šokio ugdymo programos mokiniai dalyvauja Lietuvos Dainų šventėse, o tradicinius mokyklos Kalėdų ir Pavasario koncertus praturtina žavingomis šokio kompozicijomis.

Kasmet Šokio ugdymo programos mokiniai kartu su mokytojomis vyksta į išvykas: edukacinius užsiėmimus Nacionaliniame muziejuje LDK Valdovų rūmuose, pripažintų šokio kolektyvų koncertus.

 

Mokomieji dalykai Mokymosi trukmė
Klasikinis šokis (baletas) 1-7 klasės
Lietuvių liaudies šokis
Sceninio šokio ansamblis
Šokio improvizacija 1-5 klasės
Šokio istorija 6 klasė
Šokio kompozicija 7 klasė


Partneriai