Sveikiname mūsų talentingąsias fleitininkes

16 gegužės 2026

Š. m. gegužės 16 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko V respublikinis jaunųjų fleitininkų solistų konkursas „VIVAT FLEITA 2026“.

Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiais pasiekimais:

  • Uršulė Staišiūnaitė – II vieta
  • Urtė Šlepikaitė – II vieta

Sveikiname mokines, jų mokytoją Rūtą Plančiūnaitę-Zubrienę ir koncertmeisterę Laurą Riškuvienę. Linkime ir toliau sėkmės, įkvėpimo bei gražių muzikinių pasiekimų!







Naudingos nuorodos