GRUPINIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠČIAI

1
rugsėjo
2023

MUZIKOS UGDYMO PROGRAMA

Pamokos vyks GMM 1 patalpose (Pašto g. 10) ir GMM 2 patalpose (Kovo 11-osios g. 33a)

Mokytoja SOLVEIGA BOSAITĖ
GMM 1 (adresas - Pašto g. 10): 5 klasė
GMM 2 (adresas – Kovo 11-osios g. 33): Solfedžio klasė
1 KLASĖ*
I grupė II grupė
Pirmadienį – 13.50–14.35 (GMM1) Pirmadienį – 18.10–18.55 (GMM1)
Trečiadienį – 15.30–16.15 (GMM1) Trečiadienį – 17.20–18.05 (GMM1)
* Pamokų laiką mokiniai gali pasirinkti patys
2 KLASĖ
I grupė II grupė
Antradienį 13.50–14.35 (GMM2) Trečiadienį 13.50–14.35 (GMM1)
Penktadienį 13.50–14.35 (GMM2) Ketvirtadienį 13.50–14.35 (GMM1)
3 KLASĖ
I grupė II grupė
Antradienį 14.40–15.25 (GMM2) Pirmadienį 14.40–15.25 (GMM1)
Penktadienį 14.40–15.25 (GMM2) Trečiadienį 14.40–15.25 (GMM1)
4 KLASĖ
I grupė II grupė
Antradienį 15.30–16.15 (GMM2) Pirmadienį 17.20–18.05 (GMM1)
Penktadienį 15.30–16.15 (GMM2) Ketvirtadienį 14.40–15.25 (GMM1)
5 KLASĖ
I grupė II grupė
Antradienį 16.30–17.15 (GMM2) Trečiadienį 16.30–17.15 (GMM1)
Penktadienį 16.30–17.15 (GMM2) Ketvirtadienį 17.20–18.05 (GMM1)
6 KLASĖ
I grupė II grupė
Antradienį 17.20–18.05 (GMM2) Antradienį 18.10–18.55 (GMM2)
Penktadienį 17.20–18.05 (GMM2) Trečiadienį 18.10–18.55 (GMM1)
7 KLASĖ
I grupė II grupė
Ketvirtadienį18.10–18.55 (GMM1) Trečiadienį 19.00–19.45 (GMM1)
Penktadienį 18.10–18.55 (GMM2) Ketvirtadienį 19.00–19.45 (GMM1)
8 KLASĖ
Pirmadienį 19.00–19.45 (GMM1)
Antradienį 19.00–19.45 (GMM2)

1 KLASĖ
Choras Do
Mokytoja – Martina Kryževičiūtė
GMM1 (Pašto g. 10), Salė
Pirmadienį – 14.40–15.25 I grupė* Trečiadienį – 16.30–17.15 bendras choras
Pirmadienį – 17.20–18.05 II grupė*
2,3,4 KLASĖS
Choras Allegretto*
Mokytoja – Solveiga Bosaitė
GMM1 (Pašto g. 10), Salė
Pirmadienį – 15.30–16.15 I balsai Ketvirtadienį – 15.30–16.15 I grupė (bendras) 2, 3 klasės**
Pirmadienį – 16.30–17.15 II balsai Ketvirtadienį – 16.30–17.15 II grupė (bendras) 3, 4 klasės***
** nuo lapkričio mėn. bendras choras visiems (2,3,4 kl.) 15.30-16.15 val.
*** nuo lapkričio mėn. tik ansamblis 16.30-17.15 val.
2,3,4 KLASĖ
Choras Anima
Mokytoja – Martina Kryževičiūtė
GMM1 (Pašto g. 10), 5 klasė / Salė
Pirmadienį – 16.30–17.15 (5 klasėje)
Trečiadienį – 15.30–16.15 (salėje)
5,6,7,8 KLASĖS
Choras Sol
Mokytoja – Rita Kryževičienė
GMM1 (Pašto g. 10), Salė
Pirmadienį – 17.20–18.55 bendras choras Ketvirtadienį – 17.20–18.05 I grupė
Ketvirtadienį – 18.10–18.55 II grupė

Mokytoja MARIJA IVAŠKEVIČIŪTĖ
GMM1, Salė (Pašto g. 10, Grigiškės)
I grupė (lankantiems Ritmiką antrus metus) II grupė III grupė
Antradienį 17.20-18.05 Antradienį 18.10-18.55 Trečiadienį 17.20-18.05
Mokytoja ALINA ANGLICKIENĖ
GMM2, (Kovo 11-osios g., 33A)
Ketvirtadienį 17.20-18.05

Mokytoja EGLĖ SEREIČIKIENĖ
5 KLASĖ
GMM1, 5 klasė, (Pašto g. 10) I grupė GMM2, (Kovo 11-osios g. 33A) II grupė
Antradienį 15.30-16.15 Ketvirtadienį 15.30-16.15
6 KLASĖ
GMM1, 5 klasė (Pašto g. 10) I grupė GMM2, (Kovo 11-osios g. 33A) II grupė
Antradienį 16.30-17.15 Ketvirtadienį 16.30-17.15
7 KLASĖ
GMM1, 5 klasė (Pašto g. 10) I grupė GMM2, (Kovo 11-osios g. 33A) II grupė
Antradienį 17.20-18.05 Ketvirtadienį 17.20-18.05
8 KLASĖ
GMM1, 5 klasė (Pašto g. 10) I grupė GMM2, (Kovo 11-osios g. 33A) II grupė
Antradienį 18.10-18.55 Ketvirtadienį 18.10-18.55

Mokytoja MARTINA KRYŽEVIČIŪTĖ
GMM1, 5 klasė, (Pašto g. 10, Grigiškės)
* Vokalinis ansamblis skirtas Dainavimo ir Chorinio dainavimo programų 2-4 kl. mokiniams. Grupės bus sudaromos pagal mokytojos rekomendacijas
I grupė
Pirmadienį 15.30-16.15
II grupė
Trečiadienį 15.30-16.15
III grupė
Antradienį 18.10-18.55

Vadovai VLADIMIR ŠOCH, VIDMANTAS RIŠKUS
GMM2, Salė (Kovo 11-osios g. 33A)
Pirmadienį ir trečiadienį 17.20-18.55



DAILĖS UGDYMO PROGRAMA

Pamokos vyks GMM 2 patalpose (Kovo 11-osios g. 33a)

Pirmadienis
14.40-15.25 Tapyba Mokytoja Sandra Vydmontė
15.30-16.15 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė
Trečiadienis
13.50-14.35 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
14.40-15.25 Kompozicija Mokytojas Darius Jaruševičius

Antradienis
15.30-16.15 Kompozicija Mokytoja Sandra Vydmontė
Ketvirtadienis
13.50-14.35 Piešimas Mokytoja Sandra Vydmontė
14.40-15.25 Tapyba Mokytoja Sandra Vydmontė
15.30-16.15 Skulptūra Mokytoja Sandra Vydmontė

 

Pirmadienis
14.40-16.15 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
16.30-18.05 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė
Trečiadienis
14.40-15.25 Kompozicija Mokytojas Artūras Mitinas
15.30-17.15 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
17.20-18.05 Dailės istorija Mokytojas Darius Jaruševičius

 

Antradienis
13.50-14.35 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
14.40-15.25 Kompozicija Mokytoja Sandra Vydmontė
Trečiadienis
15.30-16.15 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
16.30-17.15 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė

Antradienis
14.40-15.25 Dailės istorija Mokytojas Artūras Mitinas
15.30-16.15 Kompozicija Mokytojas Artūras Mitinas
16.30-18.05 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
Penktadienis
15.30-16.15 Grafika Mokytoja Nijolė Jodkienė
16.30-17.15 Piešimas Mokytojas Artūras Mitinas
17.20-18.05 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
18.10-18.55 Skaitmeniniai menai Mokytoja Sandra Vydmontė

Pirmadienis
16.30-18.05 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
18.10-18.55 Dailės istorija Mokytojas Darius Jaruševičius
Ketvirtadienis
14.40-16.15 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė
Penktadienis
14.40-15.25 Grafika Mokytoja Nijolė Jodkienė
15.30-17.15 Skaitmeniniai menai Mokytoja Sandra Vydmontė
17.20-18.05 Kompozicija Mokytoja Sandra Vydmontė
18.10-19.45 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas

Antradienis
16.30-18.05 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
18.10-19.45 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
Trečiadienis
14.40-16.15 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė
16.30-17.15 Dailės istorija Mokytojas Artūras Mitinas
17.20-18.05 Grafika Mokytoja Nijolė Jodkienė
Ketvirtadienis
16.30-17.15 Kompozicija Mokytoja Sandra Vydmontė
17.20-18.05 Skaitmeniniai menai Mokytoja Sandra Vydmontė

Pirmadienis
15.30-16.15 Kompozicija Mokytoja Sandra Vydmontė
16.30-18.05 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
18.10-18.55 Grafika Mokytoja Nijolė Jodkienė
Antradienis
18.10-19.45 Skaitmeniniai menai Mokytoja Sandra Vydmontė
Ketvirtadienis
13.50-14.35 Dailės istorija Mokytojas Darius Jaruševičius
14.40-16.15 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
16.30-18.05 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė

Antradienis
14.40-16.15 Tapyba Mokytojas Darius Jaruševičius
16.30-18.05 Skaitmeniniai menai Mokytoja Sandra Vydmontė
18.10-18.55 Dailės istorija Mokytojas Artūras Mitinas
Penktadienis
14.40-15.25 Kompozicija Mokytojas Artūras Mitinas
15.30-16.15 Skulptūra Mokytojas Artūras Mitinas
16.30-18.05 Piešimas Mokytoja Nijolė Jodkienė
18.10-18.55 Grafika Mokytoja Nijolė Jodkienė



ŠOKIO UGDYMO PROGRAMA

Pamokos vyks GMM 2 patalpose (Kovo 11-osios g. 33a)

Antradienis
15.30 – 16.15 Baletas Mokytoja Alina
16.30 – 17.15 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Laima
17.20 – 18.05 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
Trečiadienis    
14.40 – 15.25 Baletas Mokytoja Alina
15.30 – 16.15 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
Ketvirtadienis    
14.40 – 15.25 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Laima
15.30 – 16.15 Šokio improvizacija Mokytoja Laima

Pirmadienis
14.40 – 15.25 Baletas Mokytoja Alina
15.30 – 16.15 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
Antradienis    
16.30 – 17.15 Baletas Mokytoja Alina
17.20 – 18.05 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Laima
Ketvirtadienis    
14.40 – 15.25 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
15.30 – 16.15 Šokio improvizacija Mokytoja Laima
16.30 – 17.15 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Laima

Pirmadienis
16.30 – 17.15 Baletas Mokytoja Alina
17.20 – 18.05 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
Trečiadienis    
16.30 – 17.15 Baletas Mokytoja Alina
17.20 – 18.05 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Alina
Ketvirtadienis    
15.30 – 16.15 Lietuvių liaudies šokis Mokytoja Alina
16.30 – 17.15 Sceninio šokio ansamblis Mokytoja Alina
17.20 – 18.05 Šokio improvizacija Mokytoja Laima

Partneriai